17 Eylül 2020

Halil Sezai neden kavga etti? + Sansürsüz görüntüler, açıklamalar +

Şarkılarıyla ve filmleriyle tanınan Halil Sezai'nin yaşlı bir adama şiddet uyguladığı görüntüler bir anda gündemin ilk sırasına yerleşti. Birçok kişi -Halil Sezai'nin ünlü arkadaşları da dahil olmak üzere- dayak görüntüleri nedeniyle Halil Sezai'ye karşı açıklama yaptı. Peki ortaya çıkan görüntü nerede çekildi, kavga nasıl başladı, Halil Sezai neden kavgaya karıştı ve şiddet uyguladı? İşte tüm detaylar ve kavga görüntüsünün uzun versiyonu...

Günün ilk saatlerinde bazı haber sitelerinde şöyle bir gelişme yer aldı: "Şarkıcı Halil Sezai, kiraladığı villada film çekimine izin vermeyen yan komşusunu darp ve tehdit ettiği gerekçesiyle karakolluk oldu. İstanbul Tuzla'da film çekimi yapan Sezai, mahalle sakini olduğu ifade edilen Hüseyin Meriç adlı bir vatandaşla tartışma yaşadı."

Sonrasında bu olayın görüntüleri ortaya çıktı.

Halil Sezai'nin yaşlı adama yönelik şiddet görüntüleri ilk önce Star TV'de "Demet ve Alişan İle Sabah Sabah" programında yayınlandı.

Daha sonra Halil Sezai bu görüntüler hakkında Twitter'dan bir açıklama yaptı.

Halil Sezai tarafından darp edilen Hüseyin Meriç'in oğlu Mesih Meriç Behkam, konuyla ilgili açıklama yaptı:"Babamın durumu daha iyiye gidiyor, hastaneye bir daha kontrole götüreceğiz. Sakinleşmesini bekliyoruz. Sabahleyin yine fenalaştı. İlaç kullanıyor, doktoruyla konuştuk. Burnunda kırık var sürekli kanıyor"

Halil Sezai'nin darp ettiği adam, Star TV'de "Demet ve Alişan İle Sabah Sabah" programına konuştu.

Halil Sezai'nin avukatı açıklama yaptı: "Arbedenin akabinde müvekkilimiz ve arkadaşları araçlarına binerek olay yerinden uzaklaşmaya çalışmış ancak birkaç sokak ötede ilgili şahıslar, deyim yerinde ise eşkıya gibi arabanın önünü keserek sinkaflı hakaret ve silahla tehditlerde bulunmuşlardır"

Videoyu paylaş: