22 Aralık 2020

TikTok fenomeni Berkejuan kimdir | Kaç yaşında, sevgilisi kim?

TikTok fenomenlerinden Berkejuan, 3.9 milyon takipçiye ulaştı. Tiktok'tan sonra girdiği Instagram'da 1.1 milyon takipçi, Youtube'da 1.18 milyon aboneyi geçmeyi başardı. Peki Berkejuan kimdir, kaç yaşında, boyu, nerede yaşıyor, kilosu, hangi takımı tutuyor, gerçek adı nedir, sevgilisi var mı, burcu nedir gibi bilgileri derledik.


Gerçek adı: Berke Yardım
Doğum tarihi: 7 Haziran 2002
Boyu: 1.70
Kilo: 60 kilo
Nerede oturuyor: İstanbul, Ümraniye
Sevgilisi: Yok (Ocak 2021 tarihli röportajından)
Tuttuğu takım: Galatasaray
Burcu: İkizler

Berkejuan'ın sorulara verdiği cevaplar...

➜ "Çocukluktan beri hayalimdi. Öncesinde 14 yaşından itibaren sosyal medyayı gözlemledim. 16 yaşında sosyal medyaya girdim. İlk olarak Tiktok'a girdim."

➜ "Juan ismi Juan Mata'dan geliyor. Fifa oynarken oradan geldi"

➜ "Dizi izlemem. Televizyona pek bakmam. Çoğunlukla TikTok'a bakıyorum."

➜ "İçerik üreticileri arasından en çok TikTok'ta beyazgolge'yi, Youtube'da Kafalar, Enes Batur ve Burak Güngör'yi seviyorum."

➜ "Ben hiçbir zaman sevgilimi sosyal medyaya sevgilimi yansıtmadım. Benim takipçim yüksek olabilir, onun takipçisi yüksek olabilir. Yarın-öbür gün ayrılırsak, insanların 'Sen onu var ettin, sen onu yarattın' muhabbetlerini sevmediğim için hiç yansıtmıyorum."

➜ "Yaren (Alaca) ile 2018 yılında tanıştım. İlk tanıştığımızda bir birlikteiğimiz oldu. Ama daha sonrasında arkadaş kalmaya karar verdik."

➜ "Sosyal medyada benim boyumla dalga geçiyorlar. 'Cüce' filan diyorlar. Umurumda değil boyumla dalga geçmeleri, ben boyumdan gayet memnunum."

➜ "Babamla abi-kardeş, annemle abla-kardeş gibiyimdir. Ailemle gerçekten çok farklıyım, onlar beni çok farklı bir şekilde büyüttü. İkisi de TikTok maceramda destekcim. Özellikle annem büyük destek verdi."

Berke Juan'ın Tiktok'tan iki videosu...
@berkejuan

Tünaydın 😂🦁 ben elimi sana verdim 🙈

♬ Ben Elimi Sana Verdim - Mero

@berkejuan

Tad almadan yiyorum işte

♬ Bekoş sesi kullandı - Çemoş benim karım👀

Instagram hesabı: berkejuan
Youtube kanalı: BerkeYardımvlog

Yazının kaynakları:
Burak Güngör
Bi' Başka
Videoyu paylaş: